SATIŞ Dijital Ürün Satışı %400 Kar Marjı İle Satış Eğitim Seti ✅+50 Müşteri Memnuniyeti İle ✅

gokhanimre

Kullanıcı
 
    
Katılım
24 Eki 2020


KENDİ ADS HESAPLARINIZA DA REKLAM ONAYLATMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

EĞİTİM SETİ İÇERİĞİ NEDİR ?

⭐Hizmete alışma açısından ilk gün sizlerle birlikte satış esnasında canlı desteğinizde sizinle birlikte satışları gerçekleştiriyoruz.
⭐Re-marketing sistemi ve tekrarlı şekilde aynı müşteriye ürünü,hizmeti satabilme
⭐Yazılıma ek popup ekran Kampanyalarınızı sergilemek için en ince detaylar tarafımızca yapılıcaktır.
⭐Satış öncesi ve sonrasında aynı müşteriye tekrardan nasıl sipariş aldırabiliceğiniz hakkında detaylı bilgi, bunu satışlarınız da farkediceksiniz.
⭐Shopier başvurunuz tarafımızca yapılmaktadır.
⭐ Paket satış yazılımı için NivuSoft v3 kullanılıcaktır.
⭐
Shopier apileriniz modül ayarlarınız tamamen eksiksiz tarafımca yapılıcaktır ve shopier üzerinde bilmeniz gereken tüm ayrıntılar eğitim setinde mevcuttur.
⭐Müşteriye satış öncesi ve satış sonrasında yapmanız gerekenler anlatılıcak ve bunlar en hassas noktalar bir gelen müşteriyi size abone etmek bu sektörde sizi ayakta tutmaya yarayacaktır.
⭐Canlı destek tetikleyiciniz müşteriyi etkileyici şekilde tarafımızca hazırlanıcaktır.
⭐Tüm fiyat listesi, apiler, paketler ve fiyatları tarafımızcaca yapılıcak
⭐İade Sözleşmesi,kullanıcı sözleşmesi, Gizlilik politikası sayfalarınız tarafımızca hazırlanıcak.
⭐%100 tüm detaylarıyla reklam optimizasyon eğitimi
⭐Piyasa da bulunan en iyi f/p anasağlayıcıları, 3 farklı anabayi ile çalışma, api entegrasyonu
⭐Bayiler ve servisleri hakkında detaylı bilgi sahibi olup hangi paketin kaliteli ve teslim süreleri hakkında bilgi sahibi olup müşteriye bu konu da bilgiyi rahatlıkla verebiliceksiniz bunun size faydası müşterilerle gereksiz tartışma yaşamamanıza ve yanlış paketler seçip hem cebinizden harcama yapmamanıza yarayacaktır.
AŞAĞIDA REFERANSLARIMIZI,MÜŞTERİ KAZANÇ TABLOLARI VE MEMNUNİYETLERİMİZİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.ibrahim10live;1077543617' Alıntı:
Çalışmaya başladığımızın ilk günü garanti ettiği rakamın yarısından fazlasını kazandık , teşekkürler hocam .
samet12;1077543695' Alıntı:
gökan abiden 10 12 gün önce hizmet alındı işinde başarılı süper bi sistem ve yapmam gerekenlerin metnini teslim etti reklamlarım yayınlandıktan sonra 3 günde 2150 tl lik satış gerçekleştirdim
gokhannn;1077517589' Alıntı:
Satışın uzerinden 1 ay gecmesine ragmen hala her konuda yardımcı oluyor.İlgi alaka ve iş ahlakı muazzam.
Engathin;1078284771' Alıntı:
1 hafta için vadedilen kazanç 2 günde kazanıldı, her şey için teşekkür ediyorum.
MehmetOzen;1077517749' Alıntı:
1 Aydır hizmet almadan rahatsız ediyorum ki her defasında bana sabırlı ve olumlu dönüşler yapıp yardımcı oluyor, Çalışma için anlaşma yaptık kendisiyle daha başlamadan bi nevi öğretmen gibi herşeyi aktardı hocam sağolsun.
LimonMedya;1077600743' Alıntı:
Arkadaşlar @gokhanimre0; hocam paket alanlara yemek ısmarlıyormuş benden söylemesi :D Çok güzel bir kaç saat geçirdik birlikte sıcak kanlı çok iyi bir adam gözünüz arkada kalmasın
LimonMedya;1077580465' Alıntı:
Gökhan hocamla ilk görüşmemiz yaklaşık 2 saat falan görüntülü olmak üzere devam etti 1-2 hafta böyle konuştuktan sonra kendisiyle hizmet için anlaştık ilk hafta zaten söylediği rakamı fazlasıyla çıkarttık.Çok teşekkür ederim kendisine.. Sonuna kadar referansım Gökhan hocama,herkese iyi forumlar dilerim :)
samet12;1077555372' Alıntı:
cloaker alındı ads sorunu çözüldü
BurakB;1077706625' Alıntı:
WEB Sitemizi Gökhan hocam bütün bilgi birikimiyle titizlikle kurdu. Sağolsun her sorumuza sıkılmadan yanıt aldık. Teşekkür ediyorum.
mdurmaz;1077409617' Alıntı:
Hocamla iki gün önce anlaşma yapılıp hizmet alınmaya baslandi kendisi sağolsun şimdiye kadar bana her konuda yardımcı oldu. Inşallah çalışma sonunda buraya resimleri ekleyeceğim hayırlısı olur inşallah ����
ROT;1077686890' Alıntı:
Hizmet alındı son derece ilgili ve işini kaliteli yapan birisi. Reklamlar aktif olduktan sonra gelir durumu hakkında bilgi vereceğim.
gokhannn;1077517589' Alıntı:
Satışın uzerinden 1 ay gecmesine ragmen hala her konuda yardımcı oluyor.İlgi alaka ve iş ahlakı muazzam.
gokaybjk;1077292117' Alıntı:
Arkadaş konusuna hakim ve bilgili , hayırlı olsun pazartesi başlıyoruz.��
hozgultekn;1077249905' Alıntı:
Gökhan hocam ile telefonda görüştüm. Çok açıklayıcı ve pozitif bir kişi. Hayırlısıyla başladık, unutmayalım ki azim, sabır ve çalışkanlılık kaybettirmez. Şimdiden hayırlı olsun, kazançları da ben bu konuda hocamın izni olduğu taktirde sizlere ilerleyen zamanda paylaşacağım.
taylankrgn;1077397600' Alıntı:
Çalışma için anlaşma yapılmıştır, kısa zamanda başlıyoruz, Gökhan arkadaşımızın ilgisine teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun.
mdurmaz;1077409617' Alıntı:
Hocamla iki gün önce anlaşma yapılıp hizmet alınmaya baslandi kendisi sağolsun şimdiye kadar bana her konuda yardımcı oldu. Inşallah çalışma sonunda buraya resimleri ekleyeceğim hayırlısı olur inşallah ����
hozgultekn;1077265577' Alıntı:
Gökhan hocamdan hizmeti alalı bir gün geçti, ilk olarak güzel bir domain ve sunucu kurulumuyla işlemi başlattık. Yönetim paneli olsun, sitenin görünümü ve kullanışlığı olsun hepsi harika. Sürekli ilgileniyor, gerek mesajla gerek telefonla hizmetini her soruya cevap vererek yapıyor. Reklam aşamasına geçtik, onaylandıktan sonra ilk müşterilerimle ilgilenmeyi dört gözle bekliyorum. Şunu unutmayalım ki, uğraşmadan emek vermeden başarıya ulaşılmaz. Şimdiden bol kazançlar herkese.. devamında yine konuya eklemler yapacağım.
ozgur_ouz;1077282593' Alıntı:
reklam onay alma aşamasına bizzat arayarak en ufak ayrıntısına kadar anlattı gözünüz kapalı ticaret yapabilirsiniz her konuda yardım ediyor her soruma anında cevap veriyor çalıştığıma memnun olduğum insanlardan biri
ozgur_ouz;1077261773' Alıntı:
smm panel danışmanlığı hizmeti alındı ilgili bir arkadaş her soruma cevap verdi
emrahdegirmen;1077575419' Alıntı:
Dün itibariyle çalışmaya başlandı çok ilgili her konuda yardımcı oluyor. Sistem kurulup satışa başlandıktan sonra detayları iletiyorum olacağım. Her iki taraf adına da hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.
Kemal;1077241322' Alıntı:
iyismm yi geçen günlerde satın aldım sağolsun ne zaman ne sorsam bilgi verdi destek oldu. İş yapılabilir bir arkadaş yani kendileri
heyecan401;1077241623' Alıntı:
kendisinden smm panel danışmanlığı ve kurulumu hizmeti aldım herşeyiyle sorunsuz bir şekilde yardımcı oluyor, çok kaliteli hizmet veriyor tavsiye ederim
OgKush;1077246548' Alıntı:
Kendisiyle ticaretim oldu. Güvenilir birisi sözünü verdiğinden fazlasını yaptı teşekkür ederim kendisine tekrardan.


EN ÜSTE 17 YAŞINDAKİ GENÇ BİR KARDEŞİMİN KAZANÇ TABLOSUNU KOYMAK İSTİYORUM
2. GÜN SATIŞ RAPORU
KENDİSİ FORUM DIŞI EN GENÇ MÜŞTERİM
#1 KAZANÇ DURUMU; PLUS****.COM12 EKİM
Güncelleme;

dogal******.com
müşterimizin tamamlanan ve gönderim sırasında toplam 3 günlük #2 KAZANÇ DURUMU : 1250 TL civarıdır.
müşterim sitenizinin paylaşılmasını istediği taktirde link açık hale getirilicektir.


12 EKİM
Güncelleme;

****medya.com
2 günlük kazanç tablosudur toplam tamamlanan ve gönderim aşamasında olan siparişleriyle birlikte #3 KAZANÇ DURUMU : 800TL civarlarındadır.

21 EKİM
Güncelleme;
****medya.com
8 günlük kazanç tablosudur toplam tamamlanan ve gönderim aşamasında olan siparişleriyle birlikte #3 KAZANÇ DURUMU : 2040TL civarlarındadır.

03 Temmuz 2020
Güncelleme;

******hop.com 2 Günlük NET CİRO 800 TL
Müşterim kendini belirtmek isterse açık şekilde paylaşılıcaktır.

#1 KAZANÇ DURUMU; VO------.COM


hozgultekn;1077320251' Alıntı:
Gökhan hocama şimdiden çok teşekkür ediyorum :)Arkadaşlar inanın bana ilgilendiğinizde, emek verdiğinizde başaramayacağınız iş yok. Adam akıllı 2 gün ilgilendim reklamlar da zaten 2 gün düzgün şekilde yer aldı, ve kazancım ortada işte shopier hesabımda biriken para;


Şimdi soranlar olacaktır ne kadar maliyet oldu, maliyetler toplam ADS ve panel masrafları; 350 tl, toplam kar 559 tl, 2 günde olan rakamı söylüyorum.Grafikteki son nokta gecenin cirosu :) 372 tl bakalım günü nasıl tamamlayacağız :)

#2 KAZANÇ DURUMU; SOOSYAL******.COM


10 Haziran Güncelleme; Yukarı da bulunan istatistikler vo-----.com'a ve soosyal******.com'a aittir.
soosyal******.com'nın kazanç durumu ilk gün 500 TL ciro net kar 250 TL'dir. Müşterimin banka hesabına aldığı 200 TL shopier'de yoktur kendisi yorum ile paylaşmak isterse ekleyeceğim..
Bol kazançlar diliyorum.
Daha şeffaf olması adına paneldeki sipariş listesini ve Shopier'de aldığı ödeme&kazanç listesi yukarı da göründüğü gibidir.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15 Haziran Güncelleme; Kazanç Tablosu
Müşterim sitesini paylaşmak istemediğinden dolayı gizli tutulucaktır.
#5 KAZANÇ DURUMU; MÜŞTERİ İSTEĞİNDEN DOLAYI İSİM GİZLİ TUTULACAKTIR. 21 HAZİRAN GÜNCELLEME


⭐Sistemde görünmeyen banka hesabım üzerinden aldığım ortalama 600 TL ödemeyi eklemediğimi belirtmek istiyorum.⭐
Bayi harcama raporu;
ADWORDS ÜZERİNDE EK OLARAK 60 TL DAHA HARCANMIŞTIR. BUNA GÖRE TOTAL KAZANÇ AŞAĞIDADIR.


 
Üst