SMS ile Kredi Veren Bankalar

FinansUzmanı

Kullanıcı
 
    
Katılım
28 Kas 2020
SMS ile Kredi Veren Bankalar
Bankalara kredi başvurusunda bulunurken; tercih ettiğiniz bankanın internet bankacılığı, mobil bankacılığı, çağrı merkezi, ATM’leri ve SMS gibi kanallarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca şubeleri de başvuru yapmanızda yardımcı olacaktır. Banka şubelerine gitmek ve form doldurmak istemiyorsanız, SMS ile kredi veren bankaların hizmet bilgilerini makalemizde belirttik. Hızlı başvuru yapmak için belirtilen bilgileri, cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne yazarak, ilgili numaraya SMS atmanız yeterli olacaktır. Ayrıca makalemizde, bu hizmeti veren bankalara başvuru yapmadan önce 2019 güncel kredi faiz oranlarını da inceleme fırsatı bulacaksınız.

Ziraat Bankası SMS ile Kredi Başvurusu
Ziraat Bankası tüketici kredisini %1,53 faiz oranı ve 60 ay vade seçeneğiyle kullandırıyor. SMS ile kredi başvurusu yapmak için yapılması gerekenler; TUKETICI yazıp, aralarında birer boşluk bırakarak, T.C. kimlik numarası, kredi tutarı, vadesi ve net gelir bilgisini 4747’e kısa mesaj atmaktır.

Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu
En uygun kredi faiz oranına sahip bankalardan Vakıfbank, müşterilerine %1,52 faiz oranı ve 60 ay vade ile kredi kullanma fırsatı veriyor. Avantajlı ürüne SMS ile başvuru; KREDI yazılıp, T.C. kimlik numarası ve aylık gelir bilgisinin 5724’e gönderilmesi yeterlidir. Vakıfbank’tan en fazla 90.000 TL ihtiyaç kredisi kullanılabilir.

QNB Finansbank SMS ile Kredi Başvurusu
Bankadan %1,99 faiz oranı ve 36 ay vadeyle kredi kullanabilmek için; T.C. kimlik numaranızı 5030’a mesaj atmanız gerekiyor. Başvuru sonucu anında bildirilir, gerekli görüldüğünde şubeye gitmeniz istenebilir.

Garanti SMS ile Kredi Başvurusu
Garanti Bankası en uygun ihtiyaç kredisi ürünü 15.000 TL’ye kadar tutarlarda %2,14, 25.000 TL ve üzeri tutarlarda %2,10 ve 50.000 TL ve üzerindeyse %1,99’dan başlayan faiz oranlarına sahiptir. Dilerseniz 60 aya kadar vade seçeneğinden yararlanırsınız. SMS ile başvuru için DURUM yazarak, T.C. kimlik numarası 3390’a gönderilmelidir. Olumlu sonuçlanması halinde şubeye gitmenize de gerek yok. İnternet bankacılığı üzerinden sırasıyla; “başvurular, kredi, kredi kullan” adımlarını takip ederek, işlemi onaylayabilirsiniz. Böylece tutar anında hesaba aktarılacaktır.

Halkbank SMS ile Kredi Başvurusu
Halkbank ihtiyaç kredisi %1,79 faiz oranı ve 60 ay vade seçeneğine sahiptir. SMS ile kredi başvurusu yapılması halinde maksimum 15.000 TL’ye kadar hizmet vermektedir. Bunun için yapılması gereken; KREDİ yazıp aralarında boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranız, aylık net geliriniz ve talep ettiğiniz kredi tutarını da belirterek, 3452’ye kısa mesaj göndermektir.

Akbank SMS ile Kredi Başvurusu
Akbank kredi faiz oranları %2,35’ten başlamakta, tutar arttıkça %2,09 faiz oranlarına kadar düşmektedir. SMS ile başvurularda maksimum 20.000 TL’ye kadar kullanım yapılabilmektedir. Başvuru için Kredi yazıp T.C. kimlik numarasıyla birlikte 4425’e kısa mesaj atılmalıdır. Akbank üzerinden kredi çekmek isteyen ve Akbank’ dan hizmet almak, kredi çekmek isteyen bireyler bu şekilde istediklerini alacaklardır.

SMS ile Kredi Veren Bankalar yazısı Umarım birilerine faydası dokunacak bir paylaşım olmuştur
 
Üst